Elektrické nářadí Extol

blog--akuAKU nářadí obsahuje jak směs levného aku nářadí, baterií a nabíječek, tak kompatibilní systém SHARE20V, kde lze jednotlivě nakupovat nářadí a kombinovat je s bateriemi.  Můžete tedy nakoupit nářadí a používat jednu nebo dvě výmenné baterie.

Kategorie klasického, elektrického ručního nářadí nabízí širokou nabídku vrtaček, brusek, elektrických pil, bouracích kladiv, hoblíků, frézek a šroubováků a to v provedení kvality a ceny podle četnosti a náročnosti používání a zátěže.
 

 


EXTOL CRAFT 

uzitečne-odkazy-extol-craftZnamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu. Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.

Více info o Extol CRAFT

  


 EXTOL PREMIUM 

uzitečne-odkazy-extol-premiumJe typickým představitelem třídy Master. Konstruktéři nářadí Extol Premium kladou důraz na kvalitu použitých materiálů a technologií, zpracování, design, parametry a ergonomii. Tato kategorie je zárukou, že za dostupnou cenu kupujete kvalitní výrobek vyrobený podle nejnovějších technologií a naplňující v mnoha směrech ta nejvyšší očekávání. Zároveň přináší řadu řešení a patentů, které byly dosud výsadou profesionálních značek

 


 EXTOL INDUSTRIAL 

uzitečne-odkazy-extol-industrialpředstavuje nářadí určené pro každodenní profesionální nasazení v průmyslové sféře. Tyto stroje procházejí přísnými zátěžovými testy a jejich robustní konstrukce a prvotřídní komponenty z nich dělají odolné a spolehlivé partnery v náročných podmínkách.

Více info o Extol INDUSTRIAL