O firmě

logo2014_znak_155pxKonekt-hadice s.r.o. se zabývá specializovaným prodejem hadic a pryže již od roku 1992.
Disponujeme rozsáhlou nabídkou průmyslových hadic z pryže a plastů, spojovacích materiálů k hadicím, rychlospojek, koncovek a technické pryže. Najdete nás nedaleko Hradce Králové v Libišanech, kde Vás rádi obsloužíme v našem prodejním skladu.

 


Víme, co nabízíme

Ve firmě je kladen největší důraz na odbornou fundovanost našich zaměstnanců tak, aby svojí poradenskou činností přispěli k maximálnímu uspokojení potřeb našich zákazníků. Většina našich zaměstnanců disponuje vzděláním i praxí v oblasti gumárenských a plastikářských technologií. 
Nabízíme Vám skutečnou radu a pomoc při výběru sortimentu

Ceny a slevy

Poskytujeme i velkoobchodní slevy pro prodej pro živnostníky a firmy. Stačí, když se zaregistrujete do naší zákaznické databáze eshopu a my Vám přidělíme slevu cen na zboží. V případě, že chcete nastavit individuální cenu, nebo podmínky  pro nějaký produkt, napište nám na mail, nebo vyplňte poptávkový formulář umístěný u detailu výrobku. 

Konekt-hadice sortiment zboží

Náš sortiment

V současné době firma zastupuje velké množství významných výrobců v tomto oboru. Především Semperit, Merlett Technoplastic, Norres, Plastech a Valmon ve výrobě hadic, Lüdecke GMBH a Rasmussen GMBH ve výrobě spojovacích materiálů k hadicím a Semperit, Boguma ve výrobě technické pryže a pryžových výrobků.

Hadice

Sortiment pryžových a plastových hadic na sání a výtlak. Hadice na vodu a zahradní zavlažování, na horkou vodu, chladičová média a páru, hadice pro ropné produkty a paliva, pro chemikálie, sací hadice pro ventilace a klimatizace, hadice pro dopravu sypkých materiálů v průmyslu i stavebnictví, hadice na dopravu stlačených plynů, acetylenu, propan butanu a pod.
Široká škála provedení, rozměrů a balení od významných výrobců. Hadice jsou v naší nabídce členěné podle oborů použití.

Spojovací materiály k hadicím

Hadicové spony v nerezu nebo pozinku a v různých provedeních podle šířky pásku a způsobu uchycení, kovové a plastové rychlospojky, nástrčné rychlospojky pro tlakový vzduch, bajonetové uzávěry k cisternovým hadicím, kovové a plastové fitinky, napojení cisternových savic pomocí pákových uzávěrů, vzduchový program s nástrčnými rychlospojkami na trubičky pro rozvody tlakového vzduchu po dílnách a provozech, zahradní programy, kompletní nabídka rychlospojek a šroubení Kamlok a to jak v nerezu, hliníku, mosazi nebo polypropylenu a pod.

Technická pryž a plasty

Nabídka technické ploché gumy, protiskluzových pryžových koberců v různých dezénech, vytlačovaných profilů, samolepících mikroporézních profilů a desek, čistících pryžových zón a rohoží, plastových, lamelových clon pro odstínění prostor, průchodů a vrat a pod.
Na zakázku na základě Vašich požadavků vyrábíme výseky a výřezy z ploché kompaktní nebo mikroporézní pryže (a to i se samolepící vrstvou). 

Doprava

Firma je vybavena dostatečným autoparkem, telefonním dispečinkem a odbornými pracovníky expedičního skladu pro rychlou dopravu vybraného zboží zákazníkům. Souběžně s naší dopravou používáme osvědčené přepravní a poštovní společnosti.

Propagace

Obchodníkům a prodejcům našeho sortimentu vypracujeme nabídkové vzorkovníky, cenové návrhy a kalkulace. V případě zájmu Vás navštíví náš zaměstnanec a zboží předvede. K technickým a dalším dotazům je připravený náš dispečink.

Konekt-hadice s.r.o. - prodejna Konekt-hadice s.r.o. - vzorky hadic Konekt-hadice s.r.o. - sklad

 

Nejsme jen klasický internetový obchod, ale zaběhnutý velkoobchod s kompletním sortimentem na skladě a týmem odborníků, kteří jsou připraveni Vám poradit  opravdu tu nejlepší variantu výrobku pro Vaši aplikaci. 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení