DOČASNĚ NEFUNKČNÍ ESHOP


Omlouváme se za komplikace. Náš eshop bude dočasně mimo provoz
připravujeme pro Vás nové prodejní stránky

Otevíráme 22.4.2024


děkujeme za pochopení
Konekt-Hadice s.r.o.


O firmě

logo2014_znak_155pxKonekt-hadice s.r.o. se zabývá specializovaným prodejem hadic a pryže již od roku 1992.
Disponujeme rozsáhlou nabídkou průmyslových hadic z pryže a plastů, spojovacích materiálů k hadicím, rychlospojek, koncovek a technické pryže. Najdete nás nedaleko Hradce Králové v Libišanech, kde Vás rádi obsloužíme v našem prodejním skladu.

 


Víme, co nabízíme

Ve firmě je kladen největší důraz na odbornou fundovanost našich zaměstnanců tak, aby svojí poradenskou činností přispěli k maximálnímu uspokojení potřeb našich zákazníků. Většina našich zaměstnanců disponuje vzděláním i praxí v oblasti gumárenských a plastikářských technologií. 
Nabízíme Vám skutečnou radu a pomoc při výběru sortimentu

Ceny a slevy

Poskytujeme i velkoobchodní slevy pro prodej pro živnostníky a firmy. Stačí, když se zaregistrujete do naší zákaznické databáze eshopu a my Vám přidělíme slevu cen na zboží. V případě, že chcete nastavit individuální cenu, nebo podmínky  pro nějaký produkt, napište nám na mail, nebo vyplňte poptávkový formulář umístěný u detailu výrobku. 

Konekt-hadice sortiment zboží

Náš sortiment

V současné době firma zastupuje velké množství významných výrobců v tomto oboru. Především Semperit, Merlett Technoplastic, Norres, Plastech a Valmon ve výrobě hadic, Lüdecke GMBH a Rasmussen GMBH ve výrobě spojovacích materiálů k hadicím a Semperit, Boguma ve výrobě technické pryže a pryžových výrobků.

Hadice

Sortiment pryžových a plastových hadic na sání a výtlak. Hadice na vodu a zahradní zavlažování, na horkou vodu, chladičová média a páru, hadice pro ropné produkty a paliva, pro chemikálie, sací hadice pro ventilace a klimatizace, hadice pro dopravu sypkých materiálů v průmyslu i stavebnictví, hadice na dopravu stlačených plynů, acetylenu, propan butanu a pod.
Široká škála provedení, rozměrů a balení od významných výrobců. Hadice jsou v naší nabídce členěné podle oborů použití.

Spojovací materiály k hadicím

Hadicové spony v nerezu nebo pozinku a v různých provedeních podle šířky pásku a způsobu uchycení, kovové a plastové rychlospojky, nástrčné rychlospojky pro tlakový vzduch, bajonetové uzávěry k cisternovým hadicím, kovové a plastové fitinky, napojení cisternových savic pomocí pákových uzávěrů, vzduchový program s nástrčnými rychlospojkami na trubičky pro rozvody tlakového vzduchu po dílnách a provozech, zahradní programy, kompletní nabídka rychlospojek a šroubení Kamlok a to jak v nerezu, hliníku, mosazi nebo polypropylenu a pod.

Technická pryž a plasty

Nabídka technické ploché gumy, protiskluzových pryžových koberců v různých dezénech, vytlačovaných profilů, samolepících mikroporézních profilů a desek, čistících pryžových zón a rohoží, plastových, lamelových clon pro odstínění prostor, průchodů a vrat a pod.
Na zakázku na základě Vašich požadavků vyrábíme výseky a výřezy z ploché kompaktní nebo mikroporézní pryže (a to i se samolepící vrstvou). 

Doprava

Firma je vybavena dostatečným autoparkem, telefonním dispečinkem a odbornými pracovníky expedičního skladu pro rychlou dopravu vybraného zboží zákazníkům. Souběžně s naší dopravou používáme osvědčené přepravní a poštovní společnosti.

Propagace

Obchodníkům a prodejcům našeho sortimentu vypracujeme nabídkové vzorkovníky, cenové návrhy a kalkulace. V případě zájmu Vás navštíví náš zaměstnanec a zboží předvede. K technickým a dalším dotazům je připravený náš dispečink.

Konekt-hadice s.r.o. - prodejna Konekt-hadice s.r.o. - vzorky hadic Konekt-hadice s.r.o. - sklad

 

Nejsme jen klasický internetový obchod, ale zaběhnutý velkoobchod s kompletním sortimentem na skladě a týmem odborníků, kteří jsou připraveni Vám poradit  opravdu tu nejlepší variantu výrobku pro Vaši aplikaci.