DOČASNĚ NEFUNKČNÍ ESHOP


Omlouváme se za komplikace. Náš eshop bude dočasně mimo provoz
připravujeme pro Vás nové prodejní stránky

Otevíráme 22.4.2024


děkujeme za pochopení
Konekt-Hadice s.r.o.


Nářadí Extol CRAFT

 Extol Craft 


znamená výbornou volbu pro domácí kutily, kteří si chtějí své hobby užít - a přitom za rozumnou cenu. Nářadí Extol Craft nabízí v kategorii hobby nadstandard: Za "hobby" cenu tedy dostanete to nejlepší, čeho lze v této kategorii dosáhnout.

craft1

VŠECHNY MODELY
Design, který padne do ruky

Nářadí Extol Craft je charakteristické moderním, svěžím ergonomickým designem, který nabízí při práci maximální pohodlí a praktičnost. Jakmile si ho vezmete do ruky, stane se Vaším opravdovým kamarádem.

craft2

PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA
Nadstandardní konstrukce

Extol Craft není jedna z mnoha neznačkových řad levného nářadí. Kutilů  si váží. A tak třeba příklepovou vrtačku vybavili tělem z hliníkové slitiny. Díky tomu se podstatně zlepšilo chlazení rotujících součástí, a motor tak má delší životnost.

craft3

VŠECHNY MODELY
Přidaná hodnota

Myslíme si, že i hobby nářadí by mělo nabízet něco navíc. Proto Extol je pravá cesta  Myslí samozřejmě na cenovou dostupnost, ale náklady nesnižují za každou cenu. Extol Craft se vždy snaží nabídnout víc, než druzí - jako například robustní kovovou základnu u této pokosové pily, u níž ostatní volí obyčejný plast.

craft4

VŠECHNY MODELY
Kovová uložení ložisek

Své nářadí nešidí. Tam, kde bývají u běžného hobby nářadí hřídele uložené v plastu, Extol je pečlivě ukládá do odolných ložisek z tvrzené oceli, aby pojistil jejich dlouhou životnost.

craft5

VŠECHNY MODELY
Namáhané součásti

Převodovka - jedno z nejnamáhanějších míst každého elektrického nářadí, je u Extol Craftu vyrobena z extra tvrzené oceli. Rotor je pak kalibrován do vysoké přesnosti s použitím automatických kontrolních systémů, které jej vyladí do nejlepšího výkonu.

craft7

AKU NÁŘADÍ
Extra silné akumulátory

Akumulátorové modely Extol Craft jsou osazeny niklo-kadmiovými bateriemi s mimořádně velkou kapacitou (1200 mAh), což je odlišuje od většiny ostatních značek v této kategorii.

craft8

VŠECHNY MODELY
Nářadí, se kterým je radost pracovat

V Extolu pracují  kutilové, kteří svoje nářadí sami používají a tak vědí, jak ho udělat ještě šikovnějším. Kdykoli je napadne nějaké vylepšení nebo další "vychytávka", nedají pokoj konstruktérům, dokud nápad nepromění ve skutečnost.

craft11

VĚTŠINA MODELŮ
Citlivý a spolehlivý spínač

Malá součástka, o to však důležitější - spínač. Na něm záleží všechno! Zní to snadně? Na rozdíl od jiných to s naším spínačem jde opravdu snadno: je pohodlně široký, spolehlivý, příjemný na dotek díky gumovému nástřiku, a hlavně prachotěsný.

craft12

NĚKTERÉ MODELY
Bonus: masivní kufr

Masivní kufr, v němž dodáváme některé modely Extol Craft, je opravdovou pýchou - Vaše nářadí dokonale ochrání. Pokud se však rozhodnete ochránit především svůj rozpočet, do kufru Vás nenutíme. Koneckonců, víme dobře, že je to právě možnost volby, co Vám umožní své koníčky si doopravdy užít!

 


Prohlédněte si náš eshop a v klidu si vyberte to SVÉ NÁŘADÍ