Řezání pryže na míru

03--rezani-pryzeS prodejem gumy získala firma velké zkušenosti i s jejím zpracováním. V současné době jsme schopni gumové desky do 20 mm tlouštky řezat, vysekávat tvarovými noži, vrtat, frézovat, vykružovat, lepit.
Některé postupy byly vyvinuty pro jednoduchá řešení zdánlivě neřešitelných problémů zpracování gumy bez nákupu specializovných strojů a často jsou  naprosto originální.

 


Standardní řezy z rolí pryže

Nejčastější požadavky jsou na úřezy z rolí ploché pryže. Přímo na počkání jsme schopni řezat veškerou plochou pryž až do tloušťky 15mm. Výsledný produkt má vždy jeden rozměr původní šíři role ( 1200mm) Takto tvarovaná plochá pryž je účtována v běžné cenové sazbě, uvedené na našich stránkách.

Gumové pásy

Velmi pokročilé jsou metody řezání pásů gumy pro účely výroby gumových břitů a lišt. Řezy jsou kolmé a hladké. V případě zájmu jsme schopni provést vrtání, frézování nebo lochování otvorů. Metody jsou dostatečně variabilní a výkonné a tak jsme schopni poskytnout velmi dobrou cenu u malých i velkých sériích.

Samolepící materiály

Zajímavou oblastí zpracování gumy je řezání pásků a vysekávání tvarů z gumy opatřené samolepící vrstvou.
Samolepících vrstev je celá škála typů lišících se lepivostí, případně přítomností tzv. mřížky pro fixaci tvaru  při aplikaci na podklad. Samostatnou kategorií jsou samolepící desky z EPDM mikroporézní gumy. Drtivá většina požadavků v oblasti mikroporézní pryže je právě z tohoto  materiálu, který je odolný vůči povětrnostním vlivům.
Z desek jsme schopni nařezat velmi kvalitně a rychle pásky do tlouštky 15mm. Omezeni jsme pouze formátem desek (výchozího polotovaru), který je 2000x1000 mm.  Snadná adaptace zařízení umožňuje efektivně vyrábět malé i velké série včetně přesného sekání délek za výhodné ceny.

Vysekávání

V oblasti vysekávaných tvarů spolupracujeme s nejlepšími výrobci vysekávacích nožů a jsme proto tvarově, nebo velikostí limitováni pouze jejich možnostmi.  

Vykružování

Časté jsou požadavky na výrobu kruhů, mezikruží a kruhových výsečí. V této oblasti má firma dostatek zkušeností a prakticky jsme omezeni pouze formátem výchozího materiálů. Metoda navazuje na možnosti vysekávání.

Rozměrová škála

V současné době škála námi vyráběných výrobků zahrnuje tvary o rozměrech několika milimetrů a hmotnosti v gramech až po velkoplošné výrobky o  hmotnost nad 100kg.

Další materiály

Naše technologie pro zpracování gumových desek se dají aplikovat samozřejmě i na jiné ploché materiály (měkčí plasty, mikroporézní plasty, textilie tkané i netkané atd.)   

Pošlete nám poptávku na řezání pryže

Nevyplňujte toto pole:

 


Nevybrali jste si z naší nabídky, nebo máte nějaký dotaz ? Napište nám, nebo zavolejte. Něco společně vymyslíme !

phone-call +420 466 940 062
posta-email info@konekt-hk.cz