Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 7:00-16:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Štítky blogu
Novinky
01.09.2020
Nové odsávací hadice z polyuretanu
Podařilo se nám rozšířit nabídku hadic z Polyuretanu, opatřených kovovou spirálou na odsávání, vzduchotechniku a ventilace.Kompletní nabídku odsávacíc... číst celé
22.06.2020
Ke každému nákupu na naší provozovně - káva zdarma
Při návštěvě naší provozovny v Libišanech jsme pro Vás připravili novinku. Za každý nákup Vás odměníme čerstvě umletou a kvalitně připravenou kávou Z... číst celé
03.02.2020
Kovové, hadicové trny se závity
Hadicové trny ( mosaz ) Do naší nabídky doplňujeme hadicové, mosazné trny.  Doposud byly k dispozici v našem prodejním skladu v Libišanech, nyní i ta... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Káva v Konektu zdarma

ke každému nákupu u nás v provozovně dostanete kávu zdarma !

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Komplety, aplikace
  4. Rozvody stlačeného vzduchu

Rozvody stlačeného vzduchu

Flexibilní, tlakové hadice

Flexibilné, plastové hadice na vzduchNejčastěji se používají tam, kde je potřeba s hadicí často manipulovat, smotávat ji a zárověň je třeba  zachovat maximální ohebnost, flexibilitu a tlakovou odolnost. Hadice jsou většinou z plastů (měkčené PVC nebo PU)  a opatřené textilním tlakovým opletem. Pracovní tlak je podle typu od 1 do 4 MPa.

Nejčastější použití:
Pružné připojení kompresorů, nafukování pneu a všude tam, kde se často s hadicí manipuluje.

>> Naše nabídka hadic na vzduch >>

 

Mosazné, vzduchové rychlospojky

Mosazné rychlospojky na vzduchKovové, nástrčkové rychlospojky slouží ke spojení hadic vzduchových rozvodů se šroubením nebo armaturami. Jsou opatřeny kovovou pružinou na aretaci násuvné nástrčky. Napojení na hadice se provádí naražením hadice na trn rychlospojky a dotažením hadicovou sponou..

Nejčastější použití:
Napojení plastových nebo pryžových hadic k  dopravě stlačeného vzduchu od kompresorů a armatur k drobnému nářadí nebo přístrojům.

>> Nabídka mosazných rychlospojek na vzduch >>

 

Rovné a spirálové trubičky na tlakový vzduch

Kroucené, nebo rovné trubičky na tlakový vzduchKroucené nebo rovné trubičky z polyamidu nebo polyuretanu na rozvody tlakového vzduchu. Při velmi malé hmotnosti a rozměrech mají vysokou odolnost tlaku.  Rovné trubičky jsou vhodné pro pevné, nebo méně namáhané rozvody, kroucemé jsou ideální pro napojení ručního nářadí a ofukovacích pistolí. Při manipulaci nepřekáží jako klasická hadice ( pružina se natahuje a smršťuje podle potřeby).

Nejčastější použití:
S rychlospojkovým systémem jsou vhodné pro statické nebo pružné rozvody vzduchu po dílnách a provozech, k ofukovacím pistolím, vzduchovému nářadí a pod.

>> Rovné a kroucené trubičky na vzduch >>

 

Rychlospojkový systém pro trubičky

Systém rychlospojek pro vzduchové trubičkyRozsáhlá škála rychlospojek, redukcí, rozboček a šroubení pro polyamidové nebo polyuretanové trubičky na tlakový vzduch. Trubičky se připevňují naražením do rychlospojek. Ty jsou vybavené záchytnými háčky, které zabrání samovolnému vysunutí trubičky z rychlospojky. Pro demontáž stačí stisknout převlečný kroužek rychlospojky a trubičku vysunout.

Nejčastější použití:
Napojení vzduchových trubiček pro rozvody tlakového vzduchu v dílnách a provozech.

>> Rychlospojkový systém na tlakové trubičky >>

 


Nenašli jste, co jste hledali ? Nevadí ! Napište nám, nebo zavolejte. Něco společně vymyslíme !

Zavolejte nám+420 466 940 062
Napište náminfo@konekt-hk.cz

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli