Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 7:00-16:00
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
01.09.2020
Nové odsávací hadice z polyuretanu
Podařilo se nám rozšířit nabídku hadic z Polyuretanu, opatřených kovovou spirálou na odsávání, vzduchotechniku a ventilace.Kompletní nabídku odsávacíc... číst celé
22.06.2020
Ke každému nákupu na naší provozovně - káva zdarma
Při návštěvě naší provozovny v Libišanech jsme pro Vás připravili novinku. Za každý nákup Vás odměníme čerstvě umletou a kvalitně připravenou kávou Z... číst celé
03.02.2020
Kovové, hadicové trny se závity
Hadicové trny ( mosaz ) Do naší nabídky doplňujeme hadicové, mosazné trny.  Doposud byly k dispozici v našem prodejním skladu v Libišanech, nyní i ta... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Káva v Konektu zdarma

ke každému nákupu u nás v provozovně dostanete kávu zdarma !

  1. Úvod
  2. JAK NAKUPOVAT »
  3. Reklamační řád
REKLAMAČNÍ ŘÁD

Obchodních podmínky pro e-shop Konekt-hadice se řídí ustanoveními nového Obchodního zákoníku s platností od 1.1.2014

 

I. Obecné podmínky

Povinnost kupujícího

Kupující je ve vlastním zájmu povinen bezprostředně po převzetí zboží toto prohlédnout a bez zbytečných odkladů informovat prodejce o případných zjištěných závadách. Kontakní telefon pro řešení reklamací je 466 940 62-3.

Oprávněnou reklamaci je možné podat těmito způsoby:
a) doručením na adresu prodejny, využít můžete služeb přepravních společností : DPD, PPL nebo Česká pošta (služba obchodní balík) atd.
b) osobním doručením do prodejny  či  pobočky

Kupující je povinen uvést:
a) co nejvýstižnější popis závad a jejich projevů
b) doložit doklad o vlastnictví zboží - fakturu, prodejku

Povinnost prodávajícího

O reklamaci prodávající rozhodne nejpozději do deseti  dnů od doručení reklamovaného zboží a vyrozumí o tom reklamujícího.
Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečných odkladů a to nejpozději do jednoho měsíce ode dne uplatnění reklamace, pokud se strany nedohodnou jinak.

 

II. Uplatnění reklamace v záruční lhůtě

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád byl zpracován v souladu s Občanským zákoníkem a vztahuje se na zboží, u kterého byla reklamace uplatněna v záruční době.
Ke každému zboží je přikládána faktura, která může sloužit i jako záruční list, pokud tento není přibalený a námi potvrzený u zboží již od výrobce. Souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník podpisem dodacího listu (dopravní listiny dopravci) při převzetí zboží. Pokud si zboží neodebírá osobně, tak se rozumí převzetím zboží okamžik, kdy zboží přebírá od dopravce.
Pokud kupující zjistí jakýkoliv rozdíl mezi tím, co je v dodacím listu a skutečně dodaným zbožím (například v druhu nebo množství) a nebo pokud s dodávkou neobdrží správně vyplněný dodací list, je povinen ihned, nejpozději však do tří dnů, podat písemnou zprávu na adresu prodejny prodejci, který vyhotovil fakturu. Pokud tak neučiní, tak mu hrozí, že na pozdější případnou reklamaci nebude brán zřetel.

Záruční podmínky

1) Délka záruky je, pokud není uvedeno jinak, 24 měsíců a začíná se počítat ode dne vystavení. Záruka se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě. V případě výměny výrobku se záruka neprodlužuje a zákazníkovi bude vystaven nový záruční list, kde bude uvedeno nové i původní výrobní číslo. Případná další reklamace se bude uplatňovat na základě tohoto nového záručního listu.

2) Reklamované zboží zákazník doručí na vlastní náklady do nejbližšího servisního střediska, jehož adresu si může vyhledat na našich stránkách nebo v záručním listě anebo doručí výrobek na adresu naší prodejny, nejlépe některou z následujících dopravních firem: DPD,  PPL, nebo Česká pošta (služba obchodní balík), se kterými úzce spolupracujeme ( není podmínkou), aby bylo zaručeno zabránění vzniku škod způsobených přepravou. Náklady za dopravu hradí kupující.

3) Jakmile reklamace bude vyřízena, vyzveme zákazníka k odběru zboží a nebo jej zašleme kupujícímu zpět prostřednictvím některé dopravní služby od výše uvedených společností. V případě oprávněnosti reklamace a jejího vyřizování samotným prodejcem hradí dopravné zpět zákazníkovi prodejce.

4) Nárok na uplatnění záruky zaniká v těchto případech:

- poškozením zboží při přepravě, pokud nebylo přepravováno některou z uvedených dopravních společností : PPL nebo Česká pošta (služba obchodní balík) a tyto škody je nutné řešit s dopravcem při převzetí
- porušením ochranných pečetí nebo nálepek pokud na zboží jsou
- neodbornou instalací, zacházením či obsluhou nebo použitím, které je v rozporu s uživatelskou příručkou či návodem
- používáním zboží v podmínkách, které neodpovídají podmínkám použití uvedených v dokumentaci, příručce či návodu
- poškozením zboží živly
- poškozením zboží nadměrným zatěžováním nebo používáním, které je v rozporu s návodem v uživatelské příručce
- poškozením zboží zapojením do sítě neodpovídající příslušné normě ČSN

V případě neoprávněné reklamace budeme nuceni opravu účtovat. Při opakovaném dodání neúplných průvodních dokladů, jakým je například dodací list, je obchodník oprávněn účtovat odběrateli poplatek ve výši 100,- Kč za dohledání těchto dokladů.

5) Obchodník si vyhrazuje právo nahradit vadné a případně neopravitelné zboží jiným zbožím se stejnými parametry.

Závěrečná ustanovení

Tento reklamační řád nabývá účinnosti 1.1.2008  a ruší všechna předchozí ustanovení a zvyklosti při vyřizování reklamací a záruky zboží.

Změny reklamačního řádu jsou vyhrazeny

Z našeho blogu

Co má společného napojení hadice a brusný papír?
Co má společného napojení hadice a brusný papír?
Už se Vám někdy stalo, že se Vaše zbrusu nová hadice po otočení kohoutkem nafoukla a praskla? Příčinou nemusí být vadná hadice. číst celé
Z jak široké hadice  ještě nevyteče voda ?
Z jak široké hadice ještě nevyteče voda ?
Z jak široké hadice ještě nevyteče voda a další zajímavé otázky Zkoumání povrchového napětí s sebou nese i další zajímavé teoretické i praktické otáz... číst celé
Vybíráme zahradní hadici
01.03.2021 Ze sortimentu
Vybíráme zahradní hadici
Všechny zahradní hadice v obchodě vypadají skoro stejně, liší se jen barvou a cenou. Teprve v praxi se ukáže, že některé se lámou, kroutí a vydrží sot... číst celé
Rozvody stlačeného vzduchu
Rozvody stlačeného vzduchu
Rychlospojky, šroubení, flexibilní, tlakové hadice a trubičky na tlakový vzduch společně tvoří ucelenou a vzájemně propojitelnou nabídku na dopravu st... číst celé
 
Kde nás najdete

Konekt-hadice s.r.o.
Libišany 152
53345 Opatovice nad Labem

Konekt-Hadice s.r.o. - kde nás najdete, mapka

Kontakty
Logo
Po-Pá 7:00-16:00
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz