Pro funkčnost a používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.

 


O nás
O nás

Naše firma se zabývá specializovaným prodejem hadic a pryže již od roku 1992. V současné době disponujeme vyčerpávající nabídkou průmyslových hadic, spojovacích materiálů a technické pryže.

 

Průmyslové hadice

hadice.jpg

Sortiment pryžových a plastových hadic na sání a výtlak. Hadice na vodu a zahradní zavlažování, na horkou vodu, chladičová média a páru, hadice pro ropné produkty a paliva, pro chemikálie, sací hadice pro ventilace a klimatizace, hadice pro dopravu sypkých materiálů v průmyslu i stavebnictví, hadice na dopravu stlačených plynů, acetylenu, propan butanu, hadice a trubičky na rozvody stlačeného vzduchu a pod. Široká škála provedení, rozměrů a balení od významných výrobců.
Internetový katalog - průmyslové hadice

 

 

Spojovací materiály k hadicím

spojmat.jpg

Nedílnou součástí naší nabídky jsou spojovací materiály k hadicím, zejména hadicové spony, kovové a plastové rychlospojky, nástrčné rychlospojky pro tlakový vzduch, bajonetové uzávěry, kovové a plastové fitinky, napojení cisternových savic, vzduchový program pro dílny, zahradní programy a pod.
Internetový katalog - spojovací materiály k hadicím

 

 

 

Technická pryž a plasty

guma.jpg

Nabídka technické ploché gumy, protiskluzových pryžových koberců, vytlačovaných profilů, samolepících mikroporézních profilů a desek, čistících pryžových zón a rohoží, plastových, lamelových clon pro odstínění prostor, průchodů a vrat a pod.
Na zakázku na základě Vašich požadavků vyrábíme výseky a výřezy z ploché kompaktní nebo mikroporézní pryže (a to i se samolepící vrstvou). Internetový katalog - pryž a plasty

 

 

 

 


Konekt-prodej hadic a pryžeKonekt-prodej hadic a pryžeKonekt-prodej hadic a pryže
Nejsme jen klasický internetový obchod, ale zaběhnutý velkoobchod s kompletním sortimentem na skladě a týmem odborníků, kteří jsou připraveni Vám fundovaně poradit nejlepší variantu výrobku pro Vaši aplikaci. 
kompletní katalog firmy KONEKT-HADICE